Tudjon meg többet…
Rendben
Nem fogadom el

Villanyszerelő (Baja)

munkatársat keresünk

Feladatok

  • a telephelyen jelentkező villanyszerelési és karbantartási feladatok
  • egyéb üzemfenntartási javítási, karbantartási és felújítási munkák

Elvárások

  • villanyszerelői szakirányú végzettség
  • megbízhatóság
  • vezető útmutatásai alapján az előírt feladatok önálló elvégzése

Előnyt jelent

  • középfokú szakképesítés
  • hasonló területen szerzett (karbantartási) tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • biztos jövedelem, stabil munkahely
  • Cafeteria juttatás
  • csapatmunka

Munkavégzés helye: Baja

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal és az alábbi linken található https://www.axial.hu/adatvedelmi-es-adatkezelesi-szabalyzat kitöltött hozzájáruló nyilatkozattal az e-mail címre vagy az AXIÁL Kft., Umenhoffer Ferencnek címezve a 6500 Baja, Szegedi út 147. postacímre kérjük küldeni „villanyszerelő” megjelöléssel 2020. február 23.

Személyes meghallgatásról értesítést küldünk.