Tudjon meg többet…
Rendben
Nem fogadom el

Udvaros (Dombóvár)

megváltozott munkaképességű munkatársat keresünk

Feladatok

  • napi üzemeltetés során fellépő karbantartási munkák elvégzése
  • az iránymutatásoknak megfelelően az udvari rend kialakítása és fenntartása, beleértve a zöld területeket
  • az udvar takarítása, seprés
  • az udvari növényzet ápolása, fűnyírása, öntözése
  • a hulladékok rendezése, eltakarítása,
  • téli időszakban a hó eltakarítása

A törvényi szabályozásnak megfelelő a munkaidő.

Elvárások

  • alap- vagy középfokú végzettség
  • vezető útmutatásai alapján az előírt feladatok önálló elvégzése

Előnyt jelent

  • Dombóvári vagy dombóvári környéki lakóhely,

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal és az alábbi linken található /adatvedelmi-es-adatkezelesi-szabalyzat kitöltött hozzájáruló nyilatkozattal az e-mail címre vagy az AXIÁL Kft., Várkonyi László, 7200 Dombóvár, Gagarin u. 75. postacímre kérjük küldeni „udvaros” megjelöléssel 2019. február 28-ig.

Személyes meghallgatásról értesítést küldünk!