Rendben
Tudjon meg többet…
Kapcsolat

Területi képviselő (MANAX)

munkatársat keresünk

A MANAX Kft. az egyik legnagyobb hazai, elsősorban mezőgazdasági gépek bérbeadásával foglalkozó vállalkozás. Célunk, hogy a piaci változásokat figyelembe véve, hatékony eszközöket kínáljunk partnereink számára. Gépes portfóliónk hazánkban is népszerű gépmárkákra, mint például CLAAS, FENDT, Manitou eszközökre épül. Gépbérleti szolgáltatásunk mellett komplex megoldást kínálunk partnereink kapacitásproblémáinak megoldására, akár gépkezelővel is.

Feladatok

  • A területhez tartozó partnerekkel való napi kapcsolattartás, rendszeres látogatásuk.
  • Potenciális partnereknek árajánlatok készítése és azok nyomon követése, tárgyalások, szerződéskötés, azok digitális nyilvántartása.
  • Együttműködés a gépbérlet folyamatában dolgozó társüzletágakkal, kollégákkal.

Ön az ideális jelölt, ha

  • felsőfokú mezőgazdasági gépész, vagy agrármérnök végzettsége van,
  • B-kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
  • mezőgazdasági technikák iránt érdeklődik,
  • felhasználói szintű számítógép ismerete van,
  • tapasztalattal rendelkezik az értékesítés terén.

Előnyt jelent

  • mezőgazdaságban és értékesítés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • biztonság és kiszámíthatóság,
  • színvonalas munkafeltételek, munkaruházat és védőfelszerelés is biztosított,
  • kommunikációs eszközök,
  • változatos feladatok, csapatmunka,
  • szakmai oktatások, továbbképzési lehetőségek,
  • utazások, programok, csapatépítő- és egyéb sportesemények.

Munkavégzés helye: Rugalmas munkavégzési hely – Zala, Vas megye

Jelentkezését fényképes, szakmai önéletrajzzal, valamint az alábbi linken https://www.axial.hu/manax-kft-dokumentumok található kitöltött hozzájáruló nyilatkozattal, a pozíció pontos megjelölésével az  e-mail címre kérjük küldeni legkésőbb 2020. november 30-ig!

Személyes meghallgatásról értesítést küldünk!