Rendben
Tudjon meg többet…
Kapcsolat

TELEPHELYI SZERVIZSZERELŐ (FÖLDMUNKAGÉP – SÁRVÁR)

munkatársat keresünk

Az AXIÁL Kft. az egyik legnagyobb hazai mezőgazdasági- és építőipari gépek forgalmazójaként bajai székhellyel az ország 19 pontján tevékenykedik. Az anyagmozgató gépek szempontjából fontos, hogy ezeknek a termelőeszközöknek az állás ideje minimális legyen. A felgyorsult piaci környezetnek megfelelve küldetésünk, hogy partnereink szerviz igényére gyors és szakszerű megoldást kínáljunk, így földmunkagépes szerviszerelő kollégánkat keressük sárvári telephelyünkre.

Feladatok

  • kiemelt feladata földmunkagépek és rakodógépek (főként Hyundai és Manitou), illetve egyéb anyagmozgatógépek javítása, szervizelése
  • a területéhez tartozó gépek helyszíni szervizelése és javítása
  • az új gépek gyártói előírás szerinti beüzemelése
  • a munkához szükséges alkatrészek megrendelése és felvétele
  • a munka dokumentálása

Az ideális jelölt

  • gépjármű villamossági szerelő vagy mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő végzettséggel rendelkezik
  • szakmai gyakorlatot szerzett erő- és munkagépek, esetleg építőipari és tehergépjárművek javításában
  • B-kategóriás jogosítványa van
  • Műszaki végzettségű pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent

  • diagnosztikában, elektromos hibafeltárásban szerzett jártasság
  • elektrotechnikában, hidraulikában szerzett jártasság
  • targoncavezetői gyakorlat, érvényes gépkezelői bizonyítvány (3324, 3315)
  • teleszkópos rakodógép (Manitou) kezelésében szerzett gyakorlat, érvényes gépkezelői bizonyítvány (4511)
  • önálló ügyfélkezelési és szerelői tapasztalat
  • számítógépe felhasználói szintű ismerete
  • Sárvár környéki lakóhely

Amit kínálunk

  • biztonság és kiszámíthatóság egy piacvezető cégcsoportnál
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • korszerű, jól felszerelt szervizes autó
  • színvonalas munkafeltételek, munkaruházat és védőfelszerelés biztosított
  • modern kommunikációs eszközök
  • változatos feladatok
  • teljes körű betanítás
  • folyamatos mérnöki támogatás a háttérből
  • szakmai fejlődés: oktatások, továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

  • Sárvár

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal és az alábbi linken található https://www.axial.hu/adatvedelmi-es-adatkezelesi-szabalyzat kitöltött hozzájáruló nyilatkozattal, a pozíció pontos megjelölésével az e-mail címre kérjük küldeni!

Csak a kiválasztott jelentkezőket áll módunkban értesíteni a meghirdetett pozíció betöltéséről. Álláspályázatával kapcsolatos érdeklődéseket az e-mail címen fogadunk.

Ez is érdekelheti
Szervizszerelő, fejéstechnológia (Csorna vagy Sárvár)
  • Csorna vagy Sárvár
  • Szervizszerelő (Fejéstechnológia és ipari hűtés)