Tudjon meg többet…
Rendben
Nem fogadom el

Telephelyi szervizszerelő (Baja)

munkatársat keresünk

Telephelyi szervizszerelőink elsődlegesen az adott AXIÁL Ponton dolgoznak. Jellemzően a telephelyre érkező gépek szerelési és szervizmunkáit látják el. Ebbe beletartozik az új gépek átadásra való felkészítése, vagy éppen egy-egy használt gép javítása, felújítása is. Az AXIÁL Ponton lévő műhelyekbe kerülnek be azok a meghibásodott gépek is, amely esetekben partnereink nem tudnak megfelelő helyszínt biztosítani a javítás elvégzésére, vagy speciális szerszám, eszköz igény áll fenn.

A központi telephelyi szervizszerelők munkáját a központi műhely vezetője koordinálja. Teljes munkaidős, fix, egyműszakos munkarend.

Feladatok

  • telephelyre érkező gépek szervizelése és javítása
  • új gépek átadásra történő felkészítése
  • használtgépek felújítása, javítása
  • munkához szükséges alkatrészek megrendelése és felvétele
  • munka dokumentálása
  • műhely rendjének fenntartása

Elvárásaink

  • mezőgazdasági gépszerelői, autószerelői vagy autóvillamossági végzettségű
  • B-kategóriás jogosítványa van
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • legalább 2 éves szakmai gyakorlat

Előnyt jelent

  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • diagnosztikában, elektromos hibafeltárásban szerzett jártasság
  • elektrotechnikában, hidraulikában szerzett jártasság
  • targoncavezetői gyakorlat, érvényes gépkezelői bizonyítvány (3324, 3315)
  • teleszkópos rakodógép (Manitou) kezelésében szerzett gyakorlat, érvényes gépkezelői bizonyítvány (4511)

Amit kínálunk

  • biztonság és kiszámíthatóság
  • korszerű, jól felszerelt szervizműhely
  • színvonalas munkafeltételek, munkaruházat és védőfelszerelés is biztosított
  • kommunikációs eszközök
  • változatos feladatok
  • mérnöki támogatás, szakmai oktatások, továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye: Baja

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal és az alábbi linken található https://www.axial.hu/adatvedelmi-es-adatkezelesi-szabalyzat kitöltött hozzájáruló nyilatkozattal az e-mail címre vagy az AXIÁL Kft., Szerviz Üzletág Titkársága 6500 Baja, Szegedi út 147. postacímre kérjük küldeni 2019. július 31-ig.