Tudjon meg többet…
Rendben
Nem fogadom el

Mobil szervizszerelő - Villamossági szakember (Üllő és Csorna)

munkatársakat keresünk

Mobil szervizszelőink az adott AXIÁL Pont vonzáskörzetében dolgoznak, jól felszerelt, minden igényt kielégítő szervizautóval. Ügyfeleink telephelyén vagy akár a szántóföldön végzik el a szükséges javításokat. Hibafeltárás, diagnosztika és teljes körű javítás is a feladatuk részét képezi, csak úgy, mint az ügyfelekkel való kapcsolattartás. A munka során nagyrészt egyedül dolgoznak, de az adott régióban tevékenykedő szerelők egymás segítségére is számíthatnak.
A mobil szervizszerelő munkáját az ügyfélkapcsolati vezető koordinálja. Teljes munkaidős, rugalmasságot elváró, változatos feladatot biztosító munkakör.

Villamossági szakemberként fő feladata, a gépeken jelentkező villamossági meghibásodások javítása.

Feladatok

  • a területéhez tartozó gépek helyszíni szervizelése és javítása
  • új gépek gyártói előírás szerinti beüzemelése
  • munkához szükséges alkatrészek megrendelése és felvétele
  • munka dokumentálása

Az ideális jelölt

  • autóvillamossági végzettségű
  • B-kategóriás jogosítványa van
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • rugalmas és mobil

Előnyt jelent

  • angol és / vagy német nyelvtudás
  • diagnosztikában, elektromos hibafeltárásban szerzett jártasság
  • elektronikai mérések ismerete
  • mechanikai, hidraulikai ismeret
  • hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • biztonság és kiszámíthatóság
  • korszerű, jól felszerelt szervizes autó
  • színvonalas munkafeltételek, munkaruházat és védőfelszerelés is biztosított
  • kommunikációs eszközök
  • változatos feladatok
  • mérnöki támogatás, szakmai oktatások, továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye: Üllő és Csorna

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal és az alábbi linken található https://www.axial.hu/adatvedelmi-es-adatkezelesi-szabalyzat kitöltött hozzájáruló nyilatkozattal az e-mail címre vagy az AXIÁL Kft., Szerviz Titkárság 6500 Baja, Szegedi út 147. postacímre kérjük küldeni „alkatrész értékesítő” megjelöléssel 2019. február 28-ig.

Kérjük, jelentkezésében jelölje meg, mely AXIÁL-Ponton meghirdetett állásra pályázik!

Személyes meghallgatásról értesítést küldünk.