Tudjon meg többet…
Rendben
Nem fogadom el

Könyvelő (Baja)

munkatársat keres az Infobex Kft. Az Infobex Informatikai és Szolgáltató Kft. látja el többek között az Axiál Kft. könyvelési feladatait immár 8. éve. Összeszokott, egymás munkáját segítő csapatunkba keresünk munkatársakat hosszú távra.

Feladatok

  • könyvelési feladatok naprakész ellátása
  • számlák, bizonylatok törvény által előírt formában való kontírozása, könyvelése (költség számlák, vegyes könyvelések)
  • évközi és év végi zárásokban, beszámolókban és az ezekhez tartozó analitikák előkészítésében való közreműködés
  • a társaság könyvvizsgálatával kapcsolatos feladatokban részvétel
  • számlázási folyamatokban való részvétel

Elvárások

  • gazdasági végzettség
  • releváns, 3 éves könyvelői munkatapasztalat
  • adózási ismeretek
  • irodai szoftverek magabiztos használata, kiemelten Excel
  • precizitás

Előnyt jelent

  • mérlegképes könyvelői végzettség, vagy szakirányú felsőfokú végzettség
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • biztonság és kiszámíthatóság
  • versenyképes fizetés
  • színvonalas munkafeltételek
  • változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és az alábbi linken https://www.axial.hu/infobex-kft-adatvedelmi-tajekoztato található, kitöltött Hozzájáruló nyilatkozatot 2019.01.25-ig az alábbi e-mail címre várjuk:

Személyes meghallgatásról értesítést küldünk!