Rendben
Tudjon meg többet…
Kapcsolat

DeLaval területi képviselő (Győr-Moson-Sopron és Komárom-Esztergom megyék)

munkatársat keresünk

Az AXIÁL Kft. az egyik legnagyobb hazai mezőgazdasági- és építőipari gépek forgalmazójaként bajai székhellyel az ország 19 pontján tevékenykedik. Céljaink között prioritást élvez ügyfeleink magas szintű kiszolgálása. 2018 decemberétől újabb, a saját szegmensében meghatározó márkát képviselhetünk az ország nyugati részében. Új termékkörünk, a DeLaval fejéstechnológiai termékek bevezetésével összhangban állattartó telepi higiéniai, állategészségügyi termékek értékesítésére területi képviselő kollégánkat keressük.

Feladatok

  • Győr-Moson-Sopron és Komárom-Esztergom megyékben állattartó telepi higiéniai, állategészségügyi, fejés- és istállótechnológiai termékek értékesítése
  • meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, árajánlat készítése és nyomon követése
  • új partnerek felkutatása és kapcsolatok kiépítése

Ön az ideális jelölt, ha

  • állattartó telepen, különösképpen szarvasmarha telepen szerzett gyakorlattal bír
  • rendelkezik termékek értékesítésében szerzett gyakorlattal
  • B-kategóriás jogosítványa van
  • mobilitási hajlandósága magas

Előnyt jelent

  • fejés- és istállótechnológiai berendezésekkel kapcsolatos ismeretekkel rendelkezik
  • kereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • állattenyésztői közép- vagy felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • biztonság és kiszámíthatóság egy piacvezető cégcsoportnál
  • modern kommunikációs eszközök (okostelefon, laptop)
  • színvonalas munkafeltételek
  • céges autó
  • változatos feladatok
  • fejlődési lehetőségek: szakmai oktatások, továbbképzési lehetőségek
  • utazások, programok, csapatépítő- és egyéb sportesemények

Munkavégzés helye

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal és az alábbi linken található https://www.axial.hu/adatvedelmi-es-adatkezelesi-szabalyzat kitöltött hozzájáruló nyilatkozattal, a pozíció pontos megjelölésével az e-mail címre kérjük küldeni!

Csak a kiválasztott jelentkezőket áll módunkban értesíteni a meghirdetett pozíció betöltéséről. Álláspályázatával kapcsolatos érdeklődéseket az  e-mail címen fogadunk.

Ez is érdekelheti
Szervizszerelő, fejéstechnológia (Csorna vagy Sárvár)
  • Csorna vagy Sárvár
  • Szervizszerelő (Fejéstechnológia és ipari hűtés)