Tudjon meg többet…
Rendben
Nem fogadom el

Alkatrész értékesítési munkatárs (Kaposfő)

munkatársat keresünk

Feladatok

  • partnerek bolti kiszolgálása, tanácsadás alkatrész beazonosításában és kiválasztásában,
  • árajánlatok készítése és nyomon követése,
  • a bolt árukészletének kezelése,
  • áruszállító autók pakolása,
  • a nem egységként értékesített alkatrészek darabolás, előkészítése a vevőnek történő átadásra (láncok, profilcsövek, stb.).

Ön az ideális jelölt

  • mezőgazdasági gépszerelői, autószerelői vagy egyéb műszaki végzettséggel rendelkezik,
  • B-kategóriás jogosítványa van,
  • szakmai gyakorlatot szerzett szerelői vagy alkatrész raktározási területen vagy műszaki kereskedelemben.

Műszaki végzettségű pályakezdők jelentkezést is várjuk!

Előnyt jelent

  • értékesítésben és/vagy kereskedelemben szerzett több éves tapasztalat
  • számítógépes ismeret, elsősorban SAP
  • AXIÁL telephely vonzáskörzetében lévő lakóhely

Amit kínálunk

  • biztonság és kiszámíthatóság
  • színvonalas munkafeltételek, munkaruházat és védőfelszerelés is biztosított
  • kommunikációs eszközök
  • változatos feladatok, csapatmunka
  • szakmai oktatások, továbbképzési lehetőségek
  • utazások, programok, csapatépítő- és egyéb sportesemények

Munkavégzés helye

  • Kaposfő

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal és az alábbi linken található https://www.axial.hu/adatvedelmi-es-adatkezelesi-szabalyzat kitöltött hozzájáruló nyilatkozattal az e-mail címre vagy az AXIÁL Kft., Alkatrész Üzletág Titkársága 6500 Baja, Szegedi út 147. postacímre kérjük küldeni 2019. június 15-ig.

Személyes meghallgatásról értesítést küldünk!