Mobil szervizszerelő (Nyíregyháza)

MOBIL SZERVIZSZERELŐ (Nyíregyháza)

Az AXIÁL Kft. az egyik legnagyobb hazai mezőgazdasági- és építőipari gépek forgalmazójaként bajai székhellyel az ország 19 pontján tevékenykedik. A mai, modern mezőgazdasági gépek a technológia csúcsát képviselik. A mezőgazdasági termelés szempontjából fontos, hogy ezeknek a termelőeszközöknek az állás ideje minimális legyen. A felgyorsult piaci környezetnek megfelelve küldetésünk, hogy partnereink szerviz igényére gyors és szakszerű megoldást kínáljunk, így folyamatosan bővülő csapatunkba mobil szervizszerelőt keresünk nyíregyházai telephelyünkre.

Feladatok:

  • a területéhez tartozó mezőgazdasági gépek állapotfelmérése, helyszíni szervizelése és javítása
  • új gépek gyártói előírás szerinti beüzemelése
  • munkához szükséges alkatrészek megrendelése és felvétele
  • munka dokumentálása e-munkalapon

Az ideális jelölt:

  • mezőgazdasági gépszerelői, autószerelői vagy gépjárművillamossági szerelő végzettségű
  • szakmai gyakorlatot szerzett erő- és munkagépek, esetleg építőipari, személy- és tehergépjárművek javításában
  • B-kategóriás jogosítványa van
  • fontos a rugalmasság és mobilitás, hiszen az önálló munkavégzés főként terepen folyik

Előnyt jelent:

  • diagnosztikában, elektromos hibafeltárásban szerzett jártasság
  • elektrotechnikában, hidraulikában való gyakorlottság
  • targoncavezetői gyakorlat, érvényes bizonyítvány (3324, 3315)
  • teleszkópos rakodógép (Manitou) kezelésében szerzett gyakorlat, érvényes gépkezelői bizonyítvány (4511)
  • önálló ügyfélkezelési és szerelői tapasztalat
  • számítógépes felhasználói szintű ismeret

Amit kínálunk:

  • korszerű, átlagon felül felszerelt szervizautó
  • magas minőségű munkaruházat és védőfelszerelés
  • modern kommunikációs eszközök, melyek segítik a hatékony munkavégzést
  • Cafeteria, étkezési támogatás, dolgozói kedvezmények
  • céges rendezvények
  • teljes körű betanítás
  • folyamatos mérnöki támogatás a háttérből
  • szakmai fejlődés: oktatások, továbbképzési lehetőségek

Nyerjen betekintést kollégáink mindennapjaiba: https://www.youtube.com/watch?v=6fVdRkRAV8s

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza és környéke

Jelentkezését a jelentkezem gombra kattintva, egy rövid szakmai önéletrajzot mellékelve, vagy e-mailben az alábbi linken található https://www.axial.hu/adatvedelmi-es-adatkezelesi-szabalyzat kitöltött hozzájáruló nyilatkozattal, a pozíció pontos megjelölésével az  e-mail címre kérjük küldeni!

Álláspályázatával kapcsolatos érdeklődéseket ugyanazen az e-mail címen fogadunk.