Alkatrész bolti értékesítő (Debrecen)

Az AXIÁL Kft. az egyik legnagyobb hazai mezőgazdasági- és építőipari gépek forgalmazójaként bajai székhellyel az ország 19 pontján tevékenykedik. Tevékenységünk egyik fontos pillére az alkatrészértékesítés. A mezőgazdasági géppiac vezető márkáinak zavartalan alkatrészellátása stratégiai fontosságú számunkra. A felgyorsult piaci környezetnek megfelelve küldetésünk, hogy partnereink gyors, szakszerű kiszolgálással találkozzanak üzleteinkben.

ALKATRÉSZ BOLTI ÉRTÉKESÍTŐ keresünk

debreceni telephelyünkre.

Feladatok:

  • partnerek bolti kiszolgálása: tanácsadás alkatrész beazonosításában és kiválasztásában
  • árajánlatok készítése és nyomon követése
  • a bolt árukészletének kezelése
  • áruszállító autók napi áruinak összekészítése és alkalomadtán a kiszállítás elvégzése
  • a nem egységként értékesített alkatrészek előkészítése a vevőnek történő átadásra (láncok, profilcsövek vágása stb.)
  • SAP vállalatirányítási rendszerben való napi adatrögzítés és elemzés

Az ideális jelölt:

  • mezőgazdasági gépszerelői, autószerelői vagy autóvillamossági végzettségű
  • alap- vagy középfokú kereskedelmi végzettség
  • szakmai gyakorlatot szerzett szerelői vagy alkatrész raktározási területen és/vagy műszaki kereskedelemben
  • B kategóriás jogosítványa van

Előnyt jelent:

  • érettségi bizonyítvány
  • értékesítésben és/vagy kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • számítógépes ismeret, elsősorban SAP gyakorlati ismerete

Amit kínálunk:

  • modern kommunikációs eszközök, melyek segítik a hatékony munkavégzést
  • utazások, programok, csapatépítő- és egyéb sportesemények
  • Cafeteria, étkezési támogatás, dolgozói kedvezmények
  • céges rendezvények
  • teljes körű betanítás
  • szakmai fejlődés: oktatások, továbbképzési lehetőségek

Nyerjen betekintést kollégáink mindennapjaiba: https://www.youtube.com/watch?v=6fVdRkRAV8s

Munkavégzés helye:

  • Debrecen és környéke

Jelentkezését a jelentkezem gombra kattintva, egy rövid szakmai önéletrajzot mellékelve, vagy e-mailben az alábbi linken található https://www.axial.hu/adatvedelmi-es-adatkezelesi-szabalyzat kitöltött hozzájáruló nyilatkozattal, a pozíció pontos megjelölésével az e-mail címre kérjük küldeni!

Álláspályázatával kapcsolatos érdeklődéseket a fenti e-mail címen fogadunk.